Kontakt

Pomiary geodezyjne111956-197008-pomiar

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat naszych usług geodezyjnych i kartograficznych, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub o wypełnienie formularza kontaktowego.

Profesjonalna geodezja!

Posiadamy odpowiednią bazę lokalową oraz bogate zaplecze sprzętowe. Stosujemy nowe technologie pomiarów, obliczeń i opracowań geodezyjno-kartograficznych. Technologia pomiarów satelitarnych GPS pozwala nam wykonać szereg zadań w krótkim terminie.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt telefoniczny:

601 749 291

603 756 660

GEODETA UPRAWNIONY EWA MICHALIK-LEGAN

Borowskiego 34/3 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon:
E-mail: geodezja.mk@vp.pl

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.geodezja-michalik-kurzawski.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GEODETA UPRAWNIONY EWA MICHALIK-LEGAN, Michała Kleofasa Ogińskiego 39/2 66-400 Gorzów Wielkopolski, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem geodezja.mk@vp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny